اپلیکیشن زبان

15 تا از بهترین اپلیکیشنهای آموزش زبان برای فارسی زبانان (اندروید و آیفون)

ielts gama-min

یادگیری زبان انگلیسی اگر چه زمان بر است اما اگر منابع باکیفیتی انتخاب کنید، به کاری سرگرم کننده و فوق العاده جذاب تبدیل می شود. در این مطلب با کمک نظرات کاربران، پیشنهادات اساتید و تجربه چندین ساله، 15 تا از بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی برای فارسی زبانان هم برای اندروید و هم ios را جهت دانلود رایگان به شما معرفی می کنیم.

اگر دنبال نرم افزارهای خودآموز هستید این مطلب را بخوانید: ۵تا از بهترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی اندروید و کامپیوتر

قبل از هر چیز پیشنهاد می کنیم این مطلب را در مرورگر خود ذخیره کنید زیرا منابع رایگان و باکیفیت زیادی را می توانید از همینجا دانلود کنید!

یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول می کشد؟

این زبان نسبت به زبان های دیگری مثل چینی یا لهستانی که از زبان های سخت هستند، در درجه متوسط و حتی آسان قرار می گیرد.

اصولا یادگیری بعضی از زبان های خارجی برای ما فارسی زبانان سخت تر از کسانی است که زبان مادری متفاوتی دارند. بطور واضح، یادگیری زبان آلمانی برای انگلیسی زبانان بسیار راحت تر از ماست. چرا؟ چون بسیاری از ساختارهای گرامری و لغات مشابهی با آلمانی دارند.

در واقع جواب این سوال می تواند کمی دشوار باشد. در کل زبان انگلیسی جزو زبان های سخت به حساب نمی آید ، هر چند زبان راحت و آسانی نیز نیست. طبق تجربیات موسسات مختلف و خود زبان آموزان در سرتاسر دنیا، سختی یا آسانی همیشه در قیاس با یکدیگر مشخص می شود. زبان انگلیسی در مقایسه با زبانی مثل زبان عربی یا زبان روسی زبان آسانی به حساب می آید. در کل چنین زبانی را می توان در درجه متوسط از نظر زبان های دیگر دانست.

برای فارسی زبانانی که زبان انگلیسی را در حد بسیار مبتدی می باشند و روزانه ۳ ساعت وقت برای مطالعه بگذارند حدود ۱۳ ماه زمان نیاز است که به سطح متوسط برسید.  اگر کلاس بروید و فشرده تر کار کنید بسته به استعداد شما تا ۸ ماه ممکن است این زمان کاهش یابد.

ما هیچ اپلیکیشنی را خارج از این لیست پیشنهاد نمی کنیم. بسیاری از اپلیکیشن های بخصوص فارسی زبان سرشار از اشتباهات معنایی هستند و کار یادگیری زبان را برای تان سخت خواهند کرد. ماهها وقت گذاشته ایم و همه اپ ها را تست کرده ایم تا به یک لیست جامع رسیده ایم!

در اواخر همین مطلب 10 ترفند با لینک دانلود قرار داده شده که سرعت یادگیری شما را تا 2 برابر افزایش می دهند آنهم فقط با سرگرمی و بدون صرف انرژی!

4 نکته برتر برای زبان آموزانی که با کمک اپلیکیشن یاد می گیرند

آیا می خواهید زبان انگلیسی را آنلاین یاد بگیرید؟ در اینجا 4 نکته برتر برای زبان آموزان آورده شده است:

1-  برنامه را دنبال کنید.

داشتن یک روال روتین برای موفقیت بسیار مهم است چراکه نشان می دهد دقیقا چه چیزی و چگونه باید مطالعه کنید.

دنبال کردن یک برنامه برای یادگیری زبان انگلیسی این سردرگمی را از بین می برد که آیا در مسیر درستی هستید یا نه. علاوه بر این باعث می شود تمرکزتان روی موارد مهمتر حفظ شود.

2- تمرین کنید.

تمرین زیاد بخش مهمی از یادگیری زبان انگلیسی است.

 • تمرین موثر یعنی حرکت در جهت اهداف. یعنی اینکه به برنامه پایبند باشید و به طور مستمر تمرین کنید به خصوص در قسمت ها و مهارت هایی که می خواهید آنها را تقویت کنید.
 • برای پیشرفت بهتر یادگیری خود را به کتاب محدود نکنید و حتما آموخته های خود را تمرین کنید.

3- بازخورد داشته باشید.

همیشه به دنبال سوال و بازخوردهای سازنده باشید. هرگز آنقدر خجالتی نباشید که نتوانید درخواست کمک کنید.

 • بازخورد موثر کمک می کند تا بلافاصله بفهمید چه چیزی را خوب انجام می دهید و چه چیزی را باید تقویت کنید.
 • به شما نشان می دهد که دقیقا روی کدام قسمت ها باید کار کنید تا بهتر شوید و به اهداف خود برسید.

4- انگیزه خود را حفظ کنید.

حفظ انگیزه و تعهد به اهداف خود در یادگیری زبان انگلیسی نیمی از راه موفقیت می باشد.

 • داشتن انگیزه باعث می شود تا اشتیاق برای مطالعه و یادگیری زبان بیشتر شود.
 • بیشتر تلاش خواهید کرد.
 • یکی از بهترین راه ها برای حفظ انگیزه این است که هدف نهایی خود را تجسم کنید و اینکه با دستیابی به آن چه حسی خواهد داشت.
 • وقتی بتوانید این احساسات مثبت را ایجاد کنید، انگیزه های لازم را به دست خواهید آورد.

دقت کنید همه اپلیکیشن های موجود برای آموزش زبان انگلیسی فقط بعنوان مکمل یادگیری می توانند مناسب باشند نه منبع اصلی یادگیری. روش یادگیری زبان را در اینجا معرفی کرده ایم. و اما بهترین اپلیکیشن های موجود:

۱- اپلیکیشن رزتا استون (پرامتیازترین در دنیا)

تصویری از محیط نرم افزار

تصویری از محیط نرم افزار

این اپلیکیشن که توسط میلیون ها زبان آموز در سرتاسر دنیا استفاده می شود، بیش از ۲۰ سال است که بصورت مداوم توسط بهترین اساتید آموزش زبان انگلیسی در دنیا ویرایش شده و نسخه جدید آن هر ساله منتشر می شود و از زبان فارسی هم پشتیبانی می کند (یادگیری زبان با ترجمه و معنی). برنامه درسی در این اپلیکیشن به گونه ای است که از متد immersion یا غوطه وری در زبان انگلیسی استفاده می کند. حتی وب سایت مجله کامپیوتر (Pcmag) و تاپ تن هم این نرم افزار را جزو انتخاب های اولیه خود در این زمینه قرار داده اند. این برنامه برای تقویت تلفظ نیز مناسب است زیرا وقتی کلمات را تلفظ می کنید این برنامه به شما بازخورد می دهد که تلفظ تان درست بوده یا نه. می توانید بدون اینترنت  هم از آن استفاده کنید.

choose  برای همه سطوح- ترجیحا مکالمه و تلفظ- امتیاز کاربران ۴٫۹

ios  دانلود برای آیفون

android  دانلود برای اندروید

خرید نسخه اندروید و رایانه (این نسخه 2 تفاوت با نسخه اورجینال (دو لینک دانلود رایگان بالا) دارد: هم ترجمه فارسی دارد و هم هزینه اش یک دهم نسخه اورجینال است انهم بدون تغییر)

بهترین روش یادگیری سریع زبان انگلیسی بصورت اصولی +دانلود رایگان منابع

2- اپلیکیشن دولینگو

تصویری از محیط نرم افزار آموزش زبان انگلیسی duolingo

تصویری از محیط نرم افزار

این نرم افزار نسبت به بابلز و سایر اپلیکیشن ها برتری هایی دارد. از جمله اینکه بسیاری از امکانات آن رایگان است. ضمن اینکه یادگیری زبان در این نرم افزار با جنبه سرگرمی و بازی همراه است که برای بسیاری بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی است. همچنین کلمات و موضوعات پایه ای در زبان در این نرم افزار نسبتا مناسب توضیح داده شده اند. همچنین می توانید روند پیشرفت تان را دنبال کنید. ساختار جملات و کلمات پرتکرار به خوبی توضیح داده شده اند اما این اپلیکیشن محیط فارسی ندارد.

choose  برای سطوح متوسط- برای همه ۴ بخش زبان- امتیاز کاربران ۴٫۸

ios  دانلود برای آیفون

android  دانلود برای اندروید

۳- اپلیکیشن Memrise

memrise

این نرم افزار طبق گفته خود کمپانی و تستی که چرب زبان انجام داد بیشتر با تاکید بر یادگیری 3 مهارت ساخته شده است: یادگیری واژگان و عبارات، فهم جملات انگلیسی زبانان موقع مکالمه و چت کردن با دیگران.

بیش از 1 میلیون و 300 هزار نفر به آن رای بالای 4.7 داده اند که نشان از محبوبیت بالای آن بین کاربران دارد. کاملا رایگان است و هم برای اندروید و هم برای آیفون به تقویت زبان انگلیسی، اسپانیایی، فرانسه، و آلمانی کمک زیادی می کند. جالب است بدانید همه دروس توسط نیتیو ها (کسی که زبان مادری شان انگلیسی ست) طراحی شده و دروس کوتاه و کاملا قابل فهم در هر سطحی از یادگیری هستند.

choose  برای سطوح مبتدی تا پیشرفته- بیشتر برای یادگیری کلمات و عبارات رایج- امتیاز کاربران ۴٫۸

ios  دانلود برای آیفون

android  دانلود برای اندروید

4- اپلیکیشن Busuu

busu app

با بیش از 100 میلیون کاربر و در بیش از 450 هزار رای در گوگل پلی امتیاز عالی 4.7 را دریافت کرده است. در همه زبانها فعالیت می کند اما برای یادگیری زبان انگلیسی نیز بسیار محبوب است. تاکید و تمرکز برنامه روی زبانهای اسپانیایی، ژاپنی، انگلیسی و فرانسه است.

طبق مطالعات 22 ساعت استفاده از این اپلیکیشن آموزش زبان برابر شرکت در یک ترم زبان انگلیسی به صورت خودخوان است. بیشترین تاکید آن بر روی مکالمه و فهم مهارت های اسپیکینگ زبان است. می توانید داخل این اپلیکیشن برنامه ریزی برای یادگیری تنظیم کنید، بخش تمرین واژگان به شما در یادگیری کلمات کمک می کند، تمرینات گرامر دارد و …

choose  برای سطوح مبتدی تا متوسط رو به بالا- بیشتر برای یادگیری عبارات و مکالمه- امتیاز کاربران 4/7

ios  دانلود برای آیفون

android  دانلود برای اندروید

نکته مهم: تفاوت اپلیکیشن های فارسی و خریدنی زبان انگلیسی با بقیه اپلیکیشن های جهانی رایگان این است که محیط اپلیکیشن های فارسی و خریدنی، کاملا فارسی ست. شما هم معنای جملات و کلمات را به فارسی می بینید و هم اینکه به فارسی می شنوید.

5- اپلیکیشن واژه آموز

تصویری از محیط نرم افزار

تصویری از محیط نرم افزار

واژه آموز برنامه‌ای ساده و کوچکی است که لغات کلیدی زبان انگلیسی را به صورت درس به درس و به کمک نمودارهای یادگیری و فلش‌کارت آموزش می‌دهد. منابع استفاده شده برای این برنامه دو کتاب ۵۰۴ و ۱۱۰۰ هستند. کسانی که در زمینه آموزش انگلیسی قدمی برداشته‌اند، حتما نام این دو کتاب را شنیده و با شهرت آنها آشنا هستند. با یادگیری لغات اصلی موجود در کتاب ۵۰۴ شما قادر خواهید بود که به راحتی محاورات روزمره را انجام داده و در موقع لزوم کلمه‌ی مناسب را به خاطر آورده و به کار ببندید.

choose  برای همه سطوح- برای یادگیری واژه- امتیاز کاربران ۴٫۶

ios  دانلود برای آیفون

android  دانلود برای اندروید

۲۵۰ تا از کاربردی ترین اختصارات در انگلیسی مدرن که باید بلد باشید

6- اپلیکیشن آموزش انگلیسی با موسیقی چکامه

تصویری از محیط نرم افزار

تصویری از محیط نرم افزار

همزمان هم قدرت شنیداری خود را تقویت کنید و تلفظ لغات و املای آن ها و هم ساختار جملات و کلمات ترکیبی را با لذت بخش ترین روش و مجموعه ای از بهترین موسیقی های جهان فرابگیرید. متاسفانه نسخه آیفون آن هنوز وارد بازار نشده است. دقت کنید این اپلیکیشن به طور کامل رایگان نیست و برای دسترسی به همه امکانات باید بسته آن خریداری شود.

choose  برای همه سطوح- ترجیحا تکمیلی در کنار سایر روشهای یادگیری- امتیاز کاربران ۴٫۳

ios  دانلود برای آیفون (ندارد!)

android  دانلود برای اندروید

7- اپلیکیشن Hello English

اپلیکیشن انگلیسی

که یکی از بالاترین امتیازات را در گوگل استور و اپ استور بدست آورده است. اپلیکیشن فوق العاده ای برای تقویت شنیداری و گفتاری زبان انگلیسی می باشد. این برنامه نیازی به اینترنت ندارد. این اپلیکیشن قابلیت بازی و چت با دوستان در قالب پازل کلمات، ۱۰ هزار واژه کاربردی، ۴۷۵ جلسه درسی تعاملی در همه زمینه های ۴ گانه زبان را دارد.

choose  برای همه سطوح- برای یادگیری همه ۴ جنبه زبان- امتیاز کاربران ۴٫۹

ios  دانلود برای آیفون

android  دانلود برای اندروید

چگونه انگلیسی را کاملا روان صحبت کنیم؟ (به همراه دانلود رایگان منابع)

8- اپلیکیشن ۶۰۰۰ واژه زبان انگلیسی بصورت تصویری

اپ آیتونز 1

اپلیکیشن رایگان برای یادگیری لغات انگلیسی رایج در گوشی شما. این اپلیکیشن هم مانند سایر اپ های این لیست امتیاز فوق العاده ای در گوگل پلی و استور بدست آورده است:

choose  برای همه سطوح- برای یادگیری واژگان- امتیاز کاربران ۴٫۸

ios  دانلود برای آیفون

android  دانلود برای اندروید

9- اپلیکیشن EF Hello (پر امتیازترین در بین کاربران-مکالمه و چت محور)

ef hello

این اپلیکیشن از حدود ۲۱ هزار رای کاربران، امتیاز حدود ۴٫۹ را کسب کرده است! این برنامه توسط یک موسسه کوچک آموزش زبان تدوین شده است ولی فوق العاده کامل و آموزنده می باشد. این برنامه با بقیه اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی فرق می کند و با کمک هوش مصنوعی، می توانید از طریق چت کردن با سیستم، صحبت و مکالمه، زبان را به صورت کاملا رایگان یاد بگیرید. ترجمه فارسی ندارد ولی جملات و کلمات بسیار ساده و قابل درک می باشند. شامل ارزیابی و امتیاز دهی هوشمند زبان آموز، دستیار هوشمند برای تمرین با شما، تمرین های تلفظ و مکالمه و یک دیکشنری.

choose  برای همه سطوح- برای یادگیری زبان با تاکید بر مکالمه- امتیاز کاربران ۴٫۹

ios  دانلود برای آیفون

android  دانلود برای اندروید

10- نصرت (یادگیری سریع با تاکید بر مکالمه)

دروس در این سیستم به صورت فایلهای تصویری آماده شده است و شما برای یادگیری آنها تنها و تنها نیاز به گوش کردن و دیدن این فایلهای تصویری دارید. در این آموزش با تکرارهای هوشمندانه و برگشتی لهجه شما از ابتدا لهجه درستی شکل گرفته و به طور خودکار قواعد بیشمار زبان را در عمل فرا خواهید گرفت

شنیسدن و دیدن همزمان دروس این مجموعه بسیار لذت بخش و پر انرژی است و به طور مداوماز شما تمریناتی می خواهد ‏(‏تکرار برخی از جملات و لغات‏)‏که خود این مسآله برای شما لذت بخش و هیجان انگیز خواهد بود.

choose  برای همه سطوح- ترجیحا مکالمه و تلفظ- امتیاز کاربران ۴٫۳

ios  خرید و دانلود برای آیفون

android  خرید و دانلود برای اندروید

11- اپلیکیشن آموزش گرامر

محیط این برنامه اموزش گرامر

اگر در گرامر ضعیف هستید این اپلیکیشن بهترین است. به زبان کاملا ساده و با مثال های ملموس شما را با انواع نکات گرامری آشنا می کند. بالاترین امتیاز بین کاربران را کسب کرده است در زمینه آموزش گرامر.

choose  برای همه سطوح- برای یادگیری زبان با تاکید بر گرامر- امتیاز کاربران ۴٫۷

ios  دانلود برای آیفون

android  دانلود برای اندروید

12- اپلیکیشن لینگو گیم (یادگیری با کمک بازی-معرفی شده توسط کاربر پریسا)

لینگو گیم

این اپلیکیشن در بین اپلیکیشن های بازی آموزش زبان امتیاز بالاتری کسب کرده است. بیش از ۱۱۵۰۰ کلمه انگلیسی را در خود جای داده است. رایگان است اما با وجودیکه ترجمه فارسی ندارد با کمک بازی و حدس زدن کلمات به راحتی می توانید کلمات را متوجه شوید. کلمات دسته بندی شده و به ترتیب میزان سختی هستند. تلفظ کلمات توسط افراد بومی زبان بیان شده است و به صورت آفلاین نیز قابل استفاده می باشد.

choose  برای سطوح مبتدی و متوسط-یادگیری با کمک بازی- امتیاز کاربران ۴٫۷

ios  دانلود برای آیفون

android  دانلود برای اندروید

دو برنامه چت با انگلیسی زبان ها (به درخواست کاربران)

۱- برنامه کمبلی

کامبلی زبان آموزان انگلیسی را در سراسر جهان به معلم های خصوصی و بومی زبان انگلیسی متصل می کند. زبان آموز می تواند کلاسی را با توجه به برنامه ی خود انتخاب کند، می تواند تمرین آیلتس یا آموزش سطح متوسط باشد. کامبی با انتخاب معلمان مناسب قادر است نیازهای زبان آموزان را به روشی متفاوت تأمین کند.

مزایا:

 • با معلم بومی انگلیسی، زبان یاد می گیرید.
 • برنامه کلاسی انعطاف پذیر است.

معایب:

 • اگر بخواهید به طور مکرر تمرین کنید ، ممکن است که برایتان پرهزینه باشد.
 • معلمان مختلف دارای سبک های مختلفی هستند که ممکن است متناسب با انتظارات شما نباشد.

۲- Hi Native (پیشنهاد ما)

برخلاف برنامه های قبلیHinative به عنوان یک انجمن پرسش و پاسخ کار می کند. هر زبان آموز می تواند به صورت رایگان ثبت نام کند و از انجمن در مورد تلفظ، واژگان سوال بپرسد حتی درخواست ترجمه ی فوری بدهید. همچنین می توانید از مردم بخواهید متنهایی را که نوشتید تصحیح کنند و اصطلاحات مبهم را توضیح دهند. این یک برنامه ای عالی برای دانشجویانی است که می خواهند امتحانات بین المللی را بگذرانند و پاسخی سریع پیدا کنند.

مزایا:

 • حجم کاربری بالا است و همکاری خوبی اتفاق می افتد.
 • بهترین انتخاب برای تصحیح مقاله است.
 • می توانید پاسخ سوالات خود را در مورد هر مساله ای و نه تنها زبان، دریافت کنید.

معایب:

 • پیام خصوصی برای تمرین مکالمه وجود ندارد، فقط می توانید به عنوان یک بخش پرسش و پاسخ و بدون مکالمه مستقیم استفاده کنید.
 • زمان انتظار طولانی و بدون اکانت پریمیوم است.
 • باز کردن گزینه های پریمیوم ( تنظیمات حریم خصوصی ، محتوا ) هزینه بالایی دارد.

روش یادگیری سریعتر زبان انگلیسی تا 2 برابر!

متدها و منابع زیر را همین الان دانلود کنید و از این فیلم ها و کارتون ها و … برای لذت بخش کردن و یادگیری راحت زبان استفاده کنید. در هیچ کجا این منابع را رایگان در اختیارتان قرار نمی دهند:

 • حتما برای خود هدف از یادگیری تعیین کنید، آن را بنویسید و روی دیوار اتاق نصب کنید
 • هر روز کتاب و رمان انگلیسی بخوانید، حتی در حد ده دقیقه (از اینجا می توانید دانلود کنید)
 • حداقل روزانه ۱ تا نهایتا ۴ ساعت تمرین کنید تا در ۴ ماه به سطح متوسط برسید (نیازی به کلاس ندارید)
 • در مواقع بیکاری، در ماشین، مترو و … موسیقی زبان انگلیسی گوش کنید (از اینجا می توانید دانلود کنید)
 • در مواقع بیکاری یا شب ها، انیمیشن یا فیلم و سریال انگلیسی تماشا کنید. با زیرنویس انگلیسی (از اینجا می توانید دانلود کنید)
 • همیشه با صدای بلند تکرار کنید و سعی کنید چیزهایی که یاد می گیرید را برای یک نفر توضیح دهید
 • به اخبار انگلیسی زبان گوش دهید (مثلا این یا این یکی)
 • واژگان زبان انگلیسی را یاد بگیرید. اگر همه واژگان مورد نیاز را می خواهید این PDF را دانلود کنید و شروع به مطالعه نمایید

دانلود رایگان منابع کاربردی زبان انگلیسی

English

حتما بخوانید!

21 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • سلام
  Hello English فارسی ساپورت نمیکنه ولی فکر کنم توی اپدیت اخرش اضافه کرده. 6 ماهه کلاس میرم و طبق تجربه م لیست تون بی نقص هست اما لینک دانلودها از کار افتادن بعضیاشون

  پاسخ
 • سارا پاشایی
  مارس 22, 2020 10:03 ب.ظ

  سلام من از سایت خودتون یه اپلیکیشن خریدم به اسم englishx3 واقعا فوق العاده بود و من حسابی تونستم باهاش ارتباط برقرار کنم و توی این مدتی که با این اپلیکیشن کار کردم تونستم زبانم رو در حد عالی بهبود بدم کاش توی این مطلبتون هم از این اپلیکیشن اسم می بردید

  پاسخ
 • روزتا استون برنامه خیلی هوب و کاملیه که از چند جهت یادگیری رو هدف قرار میده ولی مشکل اصلیش اینه که پولیه و هر کسی نمیتونه از پس هزینه اش بر بیاد

  پاسخ
  • با سلام،تو فارسروید نسخه کامل انلاک شده ش رو بصورت رایگان قرار داده

   پاسخ
   • برای ایفون رایگان نداره؟

    پاسخ
    • سلام بگيد چه جوري از گوگل پلي و اپ استور خريد كنم .رزتا استون واين كه من هنوز بي اپيكيشن ها ورآه هاي اموزش زبان خو زاكورة موندم لايتر بخرم يا گوگل پلي mondly v كمكم كنيد

     پاسخ
     • سلام دقت کنید این دوتایی که می فرمایید ترجمه فارسی ندارند. اگه واقعا مبتدی هستید از اپلیکیشن هایی که محیط فارسی دارند استفاده کنید. داخل لیست توضیح دادیم

 • میشه لطفا چنتا برنامه که بشه داخلش با خارجی ها چت کرد معرفی کنید

  پاسخ
  • سلام
   Hellotalk یه اپ فوق العاده برای چت کردن با انگلیسی زباان هاس. نمیدونم واقعا چرا اسمش تو این مقاله نیومده!؟ حتی چت خصوصی هم داره. یه تالار داره که می تونین سوالاتتوونو بپرسید. و یه نکته قابل توجه اینه که به محض تشکیل اکانت، افرادی بطور هوشمند به شما معرفی میشند که تو انگلیسی نیتیو هستن و میخوان فارسی یاد بگیرند.چون قطعا شما تو ثبت اطلاعاتتون زبان نیتیو رو فارسی زدین. درواقع یه بده بستون عالی.

   پاسخ
 • سلام و درود
  لازم دیدم اپلیکیشن لینگوگیم رو معرفی کنم. این اپلیکیشن یادگیری با بازی هست اما بیشتر برای کودکان مناسب و سطح خیلی ابتدایی

  پاسخ
 • سلام ممنون از اپلیکیشن هایی که معرفی کردید، من 2 سال هست زبان می خونم و اینهمه زمان و عقب افتادگی در یادگیری م هم بخاطر انتخاب نامناسب منابع یادگیری ست. به همه توصیه می کنم فقط هر اپلیکیشنی انتخاب می کنید، دور زبانشناس و لرنیت رو خط بکشین متدهاشون من دراوردی و پر از غلط غولوط.

  پاسخ
 • من همه این برنامه ها رو تست کردم و خلاصه شو میگم بهتون. اگر توان مالی ش رو دارین با رزتااستون شروع کنید و بعد اگر واقعا خواستید زبان یاد بگیرید با کمک کتاب ادامه بدین. اپلیکیشن هایی که متدهای تایید نشده دارن مث لرنیت و واژه اموز رو اصلا سمتش نرید. خود اپ چرب زبان رو تست کردم، متدش ترکیب نصرت و رزتا استون هست، عالی نیست ولی توی اپلیکیشن های با ترجمه فارسی بهتر از بقیه هست. حتما در کنار برنامه فلش کارت و کتاب استفاده کنید 6 ماهه تمام میشه

  پاسخ
 • سلام ممنون بابت اطلاعات و تجربیاتی ک از یادگیری هاتون گفتید مفید بود من تازه شوع کردم ب یادگیری زبان منم با کتاب دارم پیش میرم ک اسمش هس(American English eile) البته خیلی مبتدیم امیدوارم بتونم موفق بشم. البته توی یه دوره ای ب معرفی یکی از اشنایان ثبت نام کردم

  پاسخ
 • سلام ببخشید این اپ Busuu موقع دانلود برام میزنه این اپ در کشور شما باز نمیشه
  چیکار کنم؟؟؟

  پاسخ
  • سلام رباتی هست توی تلگرام که لینک این اپ هارو براشون بفرستید فایل آپ رو براتون می‌فرستند apkdl_bot

   پاسخ
 • درود به همه عزیزان اپلیکیشن دهکده زبان یکی از بی نظیرترین هاست با داشتن انواع کتاب های آموزشی و کتاب داستان و پادکست یک مجموعه کامل و قوی هست که واقعا راضی هستم و به همه پیشنهاد میکنم مخصوصا مبتدی هایی مثل خودم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست