در حال یادگیری زبان انگلیسی

7 بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در شرق تهران+ آدرس و تماس

گاما

کتاب های مخصوص کودکان را بخوانید: اگر در شروع یادیگیری زبان هستید با خواندن این کتابها به دلیل داشتن واژگان ساده یادگیری را برای شما آسان تر می کنند. کتاب های کودکان جملات و گرامر های پیچیده ندارند و شما به آسانی می توانید آن ها را مطالعه و درک کنید.

5 ترفند یادگیری سریع تر زبان که باید بلد باشید!

ساعت بدن خودتان را بدانید: در ساعاتی که یادگیری شما بهتر است به مطالعه به پردازید. ساختار بدنی و ذهنی افراد با یکدیگر متفاوت است و نمی توان برای همه یک روش را استفاده کرد. بعضی افراد با خواندن بهتر یاد می گیرند، در حالیکه بعضی دیگر از راه بصری بهتر عمل می کنند. بعد از پایان یافتن درس، وقتتان را صرف پیدا کردن روش هایی کنید که به شخصه برای شما مفیدتر است.

نوشتن را شروع کنید: یکی از بهترین روش های یادگیر نوشتن است. یکی از مؤثر ترین کارهایی که هنگام مطالعه می توانید انجام دهید یادداشت نظر شخصی در گوشه کتاب است. نظر خودتان را راجب هر دو سه پاراگراف در قالب دو سه خط، کنار همان صفحه به همان زبان بنویسید. تاثیرش فوق العاده بر یادگیری ملموس خواهد بود.

خودتان را با زبان انگلیسی احاطه کنید: سعی کنید در اوقات فراغت خود به انگلیسی فکر کنید یا لست خرید خود را به انگلیسی بنویسید. همواره در محیطی قرار بگیرید که بتوانید انگلیسی صحبت کنید.

مطالب را مرتب تکرار کنید: حتی اگر مطالبی را به صورت کامل آموخته باشید نیز مرتبا آن ها را دوره کنید زیرا احتمال اینکه فراموش کنید زیاد است.

فیلم تماشا کنید: یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی تماشای فیلم ها به زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی است. همچنین گوش کردن آهنگ های انگلیسی همزمان با خواندن متن آهنگ دوتا از مؤثرترین روش ها برای آموزش هر زبانی است.

روش یادگیری زبان: بهترین روش یادگیری زبان و 19 ترفند

کلاس های آموزشی: می توانید از کمک استفاده کنید. ثبت نام در کلاس ها و دوره های آموزش زبان و یادگیری از فردی مسلط می تواند روند یادگیری شما را سریع تر پیش ببرد.

ساخت لیست کلمات: از کلمات جدیدی که یاد می گیرید یک لیست بسازید و هر روز سعی کنید با آن ها جمله بسازید. این کار را می توانید با عبارات و اصطلاحات جدیدی که می آموزید نیز انجام دهید و سعی کنید از این اصطلاحات در مکالمات خود استفاده کنید.

با خودتان حرف بزنید: اگر کسی نیست با او انگلیسی تمرین کنید می توانید رو به روی آینه انگلیسی صحبت کنید. علاوه بر تمرین با انجام این کار و دیدن خودتان در حال صحبت کردن به زبان دیگر انگیزه می گیرید و با برقرای ارتباط چشمی با خودتان به شما اعتماد به نفس می دهد.

تبلیغ

1-موسسه زبان های خارجی ایران استرالیا

 • آدرس و شماره تماس: ضلع شمال شرقی میدان رسالت، کوی آژنگ، پلاک 15. 02191070570 و 02177499605
 • وبسایت

موسسه زبان های خارجی ایران استرالیا

ایران استرالیا نیز در شرق تهران جزو گزینه های عالی شما می باشد. مرکز آموزش زبان های خارجی ایران- استرالیا فعالیت خود را از اواخر دهه 70 آغاز نمود. این مرکز اولین برند معتبر ثبت شده در مجامع بین المللی در حوزه آموزش زبان انگلیسی با بیش از 20 سال سابقه آموزشی است.

مرکز آموزشی ایران-استرالیا به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی آمـوزش زبان انگلیسی تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به تمامی زبان آموزان خود در پایان دوره های عمومی و تخصصی گواهینامه های معتبر و قابل ترجمه، ممهور به مهر وزراتخانه های دادگسـتری و امور خارجه، اعطا می نماید. متقاضیان ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، افرادی که قصد مهاجرت دارند و همچنین جویندگان کار در داخل و خارج از کشور از جمله افرادی هستند که از مزایای اخذ این گواهینامه ها بهره مند خواهند شد. برای اطلاع از دوره های آموزشی به وبسایت مرکز مراجعه کنید.

حتما بلد باشید: ۴۰ تا از مهمترین قواعد رفتاری در فرهنگ انگلیسی زبان ها

2-آموزشگاه زبان اوج

 • آدرس و شماره تماس: رسالت، خیابان هنگام، ابتدای خیابان طاهر خانی، پلاک 18، طبقه سوم، واحد 16. 02177197899 و 02177893629
 • وبسایت

آموزشگاه زبان اوج

نه تنها رضایت بالایی توسط کاربران و زبان آموزان کسب کرده است بلکه نگاهی به اساتید، سرفصل های کامل و متریال های آموزشی به روز آن می اندازیم (و اساتید عالی) به این نکته پی خواهید برد که از موسسات خوب در شرق تهران است. گروه آموزشی اوج متشکل از دانش آموختان دانشگاه آزاد و دولتی ایران کار حرفه ایی خود را از سال ها قبل در زمینه آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاه های مختلف تهران آغاز کرد. در ابتدای شروع فعالیت آموزشی هیچ کدام از اعضا آشنایی چندانی از یکدیگر نداشتند.

در ادامه به خاطر یک سری علایق یکسان که همان ایجاد یک گروه مشترک آموزشی و هماهنگ بود، دست به ایجاد یک گروه آموزشی و همینطور بازگشایی یک آموزشگاه زبان دست زدند. در نتیجه آموزشگاه زبان اوج در زمینه آموزش زبان های خارجی به خصوص انگلیسی تاسیس شد. در مجموعه اوج کلاس های مکالمه آزاد، پی تی ای، تافل و آیلتس برگزار می شود برای بررسی جزئیات و نحوه ثبت نام به وبسایت اوج مراجعه کنید.

3-آموزشگاه زبان طوطیان

 • آدرس و شماره تماس: شمیران نو، خیابان وارباز، خیابان کامکار، خیابان ذلیکانی، پلاک 35،70. 02177443003 و 09194267504
 • وبسایت

آموزشگاه زبان طوطیان

آموزشگاه طوطیان یکی دیگر از آموزشگاه های معتبر و خوب جهت یادگیری زبان انگلیسی است که در شرق تهران واقع شده است. از سال 1390 تاکنون زبان آموزان زیادی از این مجموعه فارغ‌ التحصیل شده‌اند. دوره های آموزشی در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته برگزار می شوند.

پس از تعیین سطح رایگان توسط مدیر آموزشی، مشخص می شود که زبان آموز در کدام کلاس و در چه سطحی قرار بگیرد. حداکثر تعداد نفرات در هر کلاس، چهار نفر است. پس از پایان هر دوره، مدرک معتبر مکالمه به زبان‌ آموزان اهدا خواهد شد. برای انجام تعیین سطح پس از تکمیل فرم تعيين سطح (لینک)، کارشناسان آموزشگاه از طريق واتس اپ برای شما پیام ارسال خواهند کرد و تعیین سطح شما به صورت رایگان انجام خواهد شد.

یادگیری زبان چقدر طول می کشد؟ (مدت زمان مورد نیاز هر سن و جنس)

4-آموزشگاه زبان ELA

 • آدرس و شماره تماس: تهران، ضلع جنوب شرقی فلکه اول تهرانپارس. 02177728418 و 02177728435
 • وبسایت

آموزشگاه زبان ELA

آموزشگاه ELA یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله تهرانپارس غربی در شهر تهران است. آموزش زبان انگلیسی در آکادمی ELA به سه گروه سنی خردسال، نوجوان و بزرگسال تفکیک می گردد. به خردسالان زبان انگلیسی به شیوه ای نوین و به روش زبان مادری آموزش داده می شود.

برای نوجوانان جدید ترین کتاب های مناسب با رده سنی نوجوانان (Teen2Teen) تدریس می شود. تدریس زبان انگلیسی در رده سنی بزرگسال به دو صورت ترمیک (استفاده از جدیدترین ورژن کتاب های(3rd Edition)  American English File  و به صورت 2 روز در هفته) و فشرده (با استفاده از جزوه های انحصاری، دانشجویان می توانند برای ورود به دوره های آیلتس در کوتاهترین زمان ممکن (6 ماه) با شرکت در کلاس های 3 روز در هفته آماده شوند) است. در پایان دوره به زبان آموزان گواهینامه اعطا می شود.

5-آموزشگاه زبان های خارجی پردیسان

 • آدرس و شماره تماس شعبه ها:
  • شعبه تهرانپارس: فلکه اول تهرانپارس ، نبش ۱۴۸ شرقی ، پلاک ۷۰. 77744957021
  • شعبه نارمک:  نارمک ، میدان هفت حوض، ابتدای جانبازان شرقی (گلبرگ) ، بعد از چهار راه لادن ، پلاک ۴۵۹. 021 77189018
  • شعبه پیروزی: پيروزی، بين خيابان نبرد و پرستار، طبقه فوقانی بانک كشاورزی، پلاک ٣١٠. 02177488814
 • وبسایت

آموزشگاه زبان های خارجی پردیسان

آموزشگاه زبان پردیسان در سال 1384 کار خود را در شهر تهران آغاز نمود. این آموزشگاه با برگزاری دوره های آموزشی زبان ویژه بزرگسالان، خردسالان، کودکان و نوجوانان از جمله بهترین و مطرح ترین موسسات آموزشی در ایران است.

حوزه فعالیت آموزشگاه زبان پردیسان در زمینه ارائه خدمات آموزشی و برگزاری کلاس های مکالمه زبان انگلیسی، مکالمه فرانسه، مکالمه آلمانی، مکالمه ترکی استانبولی به صورت حضوری، گروهی، خصوصی، نیمه خصوصی و .. در قالب دوره های فشرده و نیمه فشرده و ترمیک می باشد. جهت ثبت درخواست مشاوره رایگان و تعیین سطح، نزدیکترین شعبه به محل زندگی خود را انتخاب کنید، و فرم درخواست مشاوره رایگان را تکمیل نمایید (لینک). آموزشگاه پردیسان بعد از گذراندن هر دوره و کسب نمره قبولی به زبان آموزان خود مدرک معتبر قابل استعلام ارائه می دهد. مدرک معتبر زبان از طریق وارد کردن کد ملی در این لینک قابل استعلام می باشد.

حتما دانلود کنید چه کلاس برید چه نرین: 100 درس رایگان مکالمات روزمره زبان

زبانمهر

حتما بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست